Nakupte inteligentní exteriérové osvětlení Philips Hue za 6500 Kč, dostanete Philips Hue Bridge zadarmo


Systém inteligentních a energeticky úsporných LED svítidel Philips Hue vytvoří z běžných situací nezapomenutelné zážitky. Jedním stiskem tlačítka vyčarují jakoukoliv světelnou atmosféru, probudí vás východem slunce nebo umocní zážitek z vašeho oblíbeného filmu.

Jsou praktická. Stmívají se. Blikají. Pulzují.

K dispozici jsou v mnoha různých tvarech, velikostech a modelech. S Philips Hue si zkrátka nemusíte dělat starosti – světelná automatizace a jednoduché nastavení jsou naprostou samozřejmostí. 

Využijte naší časově omezené akce a pořiďte si kvalitní inteligentní osvětlení do vaší zahrádky či na dvorek. Zahrada dělá dům a možnost regulace a přizpůsobení inteligentního osvětlení oceníte zejména při pořádání zahradní party či přátelského posezení. Na výběr máte mezi, zahradními sloupky k osvětlení cestiček, nástěníků na zdi a stěny domů, přisazených a závěsných svítidel do altánků, LED pásků a spousty dalších.

Abychom vám vstup do světa Philips Hue co nejvíce ulehčili, připravili jsme pro vás speciální akci! Při nákupu produktů Philips Hue outdoor v hodnotě nad 6500 Kč od nás získáte Hue Bridge jako dárek!


Co nabízí Hue Bridge?


Hue Bridge je chytrá centrální jednotka systému Philips Hue. Je tedy mozkem vašeho ekosystému chytrého osvětlení a díky tomu máte plnou kontrolu nad chytrým osvětlením a to skrze mobilní aplikaci, hlasové asistenty nebo pomocí klasických vypínačů či senzorů. K jednomu Bridge zařízení lze připojit až 50 Philips Hue svítidel a příslušenství. Hue Bridge umí komunikovat i s produkty inteligentní domácnosti od předních světových výrobců. Po propojení s wi‑fi routerem spojuje váš systém Hue a celou inteligentní domácnost s okolním světem pro pohodlnou a bezpečnou kontrolu mimo domov a další inteligentní funkce.


Chci chytré exteriérové osvětlení


Akce platí od 2.3.2021 do 4.4.2021, nebo do vyprodání dárků.