Nakupte inteligentní interiérové osvětlení Philips Hue za 6500 Kč, dostanete Philips HUE Bridge zdarma

Systém inteligentních a energeticky úsporných LED svítidel Philips Hue vytvoří z běžných situací nezapomenutelné zážitky. Jedním stiskem tlačítka vyčarují jakoukoliv světelnou atmosféru, probudí vás východem slunce nebo umocní zážitek z vašeho oblíbeného filmu.

Jsou praktická. Stmívají se. Blikají. Pulzují.

K dispozici jsou v mnoha různých tvarech, velikostech a modelech. S Philips Hue si zkrátka nemusíte dělat starosti – světelná automatizace a jednoduché nastavení jsou naprostou samozřejmostí. 

Abychom vám vstup do světa Philips Hue co nejvíce ulehčili, připravili jsme pro vás speciální akci! Při nákupu produktů Philips Hue indoor v hodnotě nad 250 EUR / 6500 Kč od nás získáte Hue Bridge jako dárek!


Co nabízí Hue Bridge?


Hue Bridge je chytrá centrální jednotka systému Philips Hue. Je tedy mozkem vašeho ekosystému chytrého osvětlení a díky tomu máte plnou kontrolu nad chytrým osvětlením a to skrze mobilní aplikaci, hlasové asistenty nebo pomocí klasických vypínačů či senzorů. K jednomu Bridge zařízení lze připojit až 50 Philips Hue svítidel a příslušenství. Hue Bridge umí komunikovat i s produkty inteligentní domácnosti od předních světových výrobců. Po propojení s wi‑fi routerem spojuje váš systém Hue a celou inteligentní domácnost s okolním světem pro pohodlnou a bezpečnou kontrolu mimo domov a další inteligentní funkce.


Chci chytré interiérové osvětlení


Akce platí od 9.2.2021 do 28.2.2021, nebo do vyprodání dárků.