proč nakupovat na FEIM.cz

Proč nakupovat na feim.cz

Dvacetipětiletá tradice v prodeji svítidel

Svítidlům skutečně rozumíme - důkazem toho je fakt, že se na trhu pohybujeme již přes pětadvacet let. Kromě skvělých cen nabízíme zákazníkům seriózní přístup a snahu vyhovět individuálním požadavkům. Recenze zákazníků našeho e-shopu naleznete například na portále Heureka.cz.

 

Bohatý sortiment 

Nabízíme více než 25 000 produktů. V takovém množství si najde své kýžené svítidlo opravdu každý. V popiscích a parametrech zboží se snažíme uvádět co nejvíce informací, abyste o nich měli dokonalou představu. A pakliže by vám nějaký údaj scházel, naši prodejci bez okolků zodpoví jakoukoli otázku, telefonicky nebo osobně na prodejně, šest dní v týdnu.

 


 

 

Prodejna, či e-shop?

U nás můžete nakupovat z pohodlí svého domova. Stačí si jen vybrat výrobek a odeslat objednávku; následně vám ji zašleme kurýrem. Nebo si ji můžete osobně vyzvednout na prodejně v Malackách. A v případě, že se produkt nachází na prodejně, máte  možnost si jej před samotnou koupí přijít prohlédnout

 

Spolehlivost a rychlost dodání

Každou objednávku potvrzujeme individuálně formou e-mailu s uvedeným termínem dodání a celkovou sumou. Zboží, které se nachází u nás na skladě, jsme schopni doručit i do 24 hodin od potvrzení objednávky. Stejně tak se snažíme o co nejrychlejší vyřízení při objednávání od dodavatele - průměrná doba dodání činí 3-5 dnů. A pokud by doba pro dodání konkrétního produktu byla příliš dlouhá, rádi nalezneme vhodnou alternativu k původně zvolenému svítidlu.

 

 

Nadstandardní péče

Na e-shopu feim.cz naleznete pravidelné akce a slevy. Dále zákazníkům nabízíme dopravu zdarma při nákupu nad 1500 Kč, volbu způsobu uhrazení, přičemž žádný není zpoplatněn, a rovněž umožňujeme platby platebními kartami Visa a MasterCard. Samozřejmostí je garance vrácení peněz a možnost vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu.

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

prodejna: +420 533 555 377

e-mail: svitidla@feim.cz