Posviťte si na exkluzivní balíčky Philips Hue AKCE UKONČENA

 

 

Inteligentní osvětlení se mezi zákazníky těší stále větší a větší oblibě. Láká je jak kvalitní provedení, moderní a nadčasový design, tak i specifické funkce, které takováto svítidla přináší. Z toho důvodu jsme se rozhodli vytvořit exkluzivní akci na zvýhodněné balíčky produktů Philips Hue.

 

 

 

 

 

První z balíčku v sobě kombinuje tři chytré LED žárovky, u nichž můžete regulovat teplotu chromatičnosti a intenzitu světla, a ovladač Dimmer Switch. Žárovky je možné ovládat přiloženým ovladačem, přes Philips Hue Bridge či aplikací v mobilu technologií Bluetooth. (Výrobky, které najdete v tomto balíčku, jsou 8718699673208 a 8718699673369)

 

Druhý balíček využijí ti, kteří by si rádi osvítili dům chytrými LED pásky. V balíčku najdete dvoumetrový LED pásek s trafem a k němu dvakrát metrové prodloužení. U LED pásku lze měnit teplotu chromatičnosti, barvu světla z celého barevného spektra i intenzitu osvětlení. 

 

Třetí balíček bude ideálním pro ty, kdo s inteligentním osvětlením teprve začínají. Jedním z produktů balíčku je totiž Philips Hue Bridge, mozek systému Philips Hue, který by žádnému majiteli chytrých svítidel neměl chybět. Dále ve zvýhodněném balíčku najdete již zmíněné inteligentní LED žárovky s paticí E27 a čidlo pohybu.

 

Čtvrtý a pátý zvýhodněný balíček jsou určeny do exteriérů. Jeden nabízí elegantní a výkonný reflektor Philips Hue Welcome s venkovním pohybovým čidlem. Čidlo se musí připojit k Philips Hue Bridge, který není součástí tohoto balíčku.

 

Poslední ze zvýhodněných balíčků sestává z venkovních spotových svítidel Philips Hue Lily (8718696167960), celkem tří kusů, a centrální jednotky inteligentního osvětlení Philips Hue Bridge (8718696511800).

 

Akce na zvýhodněné balíčky produktů Philips Hue probíhá od 1. do 16. května nebo do vyprodání zásob balíčkú na našem e-shopu.

Na výběr máte z celkem 5 různých zvýhodněných balíčků s produkty Philips Hue, které jsou uvedeny výše.

Akce byla ukončena 17.5.2021 10:45