Správná volba: Funkční svítidla a žárovky Philips

V naší nabídce naleznete široké zastoupení funkčních svítidel a žárovek Philips. Kromě kvalitních užitých materiálů a pečlivé výroby disponují dalšími benefity, které je odlišují od konkurence. Jedním z nich je vysoký index podání barev, dále pak standard EyeComfort a další.


Zmíněná řada produktů, souborně označovaných jako Philips EyeComfort, je vybavena kvalitními LED čipy, které šetří zrak. Slogan řady je všeříkající: “Navrženo pro pohodlí vašich očí.” A proč byste tento parametr měli brát v potaz? Při špatné volbě osvětlení či nevhodném nasvětlení místnosti si můžeme pravidelně unavovat oči a kazit si tím zrak, což může vést k dalším problémům, například migréně a podobně.


Faktory, na které se řada Philips EyeComfort zaměřuje, jsou: blikání, oslnění, stroboskopický efekt, fotobiologická bezpečnost, stmívatelnost, ladění a podání barev. Každé svítidlo či žárovka s takovýmto označením jsou zárukou, že svým očím nebudete svícením škodit.


A pokud k všemu hledáte jednoduchá minimalistická svítidla, budete schopni vybavit funkčními svítidly Philips celý byt či dům. U některých najdete integrované funkce, jako je například pohybové čidlo, stmívač a jiné.


Vybraná funkční svítidla u nás najdete v příjemné slevě minimálně 25 %.

 

Chci funkční svítidla za super cenu!